Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Numatic NKS2 LLR 2x 100L kompaktowy wielofunkcyjny wózek hotelowy

NKS 2 LLR angielskiej marki Numatic to zwrotny i kompaktowy wózek hotelowy. Przeznaczony do przewożenia i wymiany pościeli oraz wszelkiego wyposażenia pokoi hotelowych. Wyposażony w trzy duże półki oraz dwa solidne worki brezentowe o łącznej pojemności 200 litrów.

5 150,00 zł (brutto)
Numer:
NKS 2 LLR
Opis

NKS 2 LL Nu Keeper angielskiej marki Numatic to średniej wielkości wielofunkcyjny wózek hotelowy przeznaczony do przewożenia, wymiany i segregacji bielizny hotelowej oraz wszelkiego wyposażenia hotelowego. Wyposażony w dwie wewnętrzne i jedną zewnętrzną półkę oraz dwa duże worki brezentowe o łącznej pojemności 200 litrów.

 

Angielski producent maszyn, urządzeń oraz wózków- marka Numatic, przedstawia nową serie kompaktowych i zwrotnych wózków hotelowych z serii NKS. Zaprojektowane z myślą o małych i średnich hotelach, w których każde miejsce jest na wagę złota a wąskie korytarze i windy ograniczą możliwość przejazdu dużych zestawów. Fundamentem modelu wózka NKS 2 LL jest sztywna i solidna podstawa wykonana z autorskiego tworzywa Structofoam (odpornego na obicia oraz pęknięcia). Konstrukcje uzupełnia metalowy stelaż malowany proszkowo oraz obudowa wózka wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Cztery w pełni skrętne oraz ciche kółka ułatwiają manewrowanie w wąskich korytarzach, a gumowe obracane odbojniki chronią ściany przed przypadkowymi obiciami. Przemyślana konstrukcja wózka gwarantuje maksymalne wypełnienie przy kompaktowych wymiarach. Model NKS 2 LL wyposażony został w dwie duże wewnętrzne półki zasuwane estetyczną, materiałową roletą oraz jedną górną zewnętrzną. W zestawie znajdują się dwa duże, łatwe w utrzymaniu w czystości worki brezentowe na stelażu o łącznej pojemności 200 litrów. Użyte wysokiej jakości tworzywa oraz przemyślana konstrukcja gwarantują wieloletnią bezawaryjną pracę. Elegancki i estetyczny design oraz grafitowy kolor z pewnością wkomponuje się w wystrój każdego hotelu.

Na zamówienie dostępne są również nakładane górne kuwety z przegrodami zamykane na kluczyk lub otwarte.

 


Wyposażenie:

  • Lakierowany stelaż metalowy
  • Sztywna podstawa wykonana z tworzywa Structofoam - tworzywo Reflo 96% tworzywa z recyclingu
  • Półka zewnętrzna
  • Półka wewnętrzna x2
  • Roleta materiałowa
  • Worek brezentowy 100L x2
  • Kółko skrętne 100mm x4

Wymiary (dł. szer. wys.) - 1420x582x1026mm

Szczegóły produktu
NKS 2 LLR
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się