Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

TENZI PODŁOGI DREWNIANE Środek do mycia i pielęgnacji podłóg drewnianych parkietów oraz paneli

PODŁOGI DREWNIANE pH 7 marki TENZI to skoncentrowany środek dedykowany do bieżącego mycia i pielęgnacji lakierowanego drewna, laminatów oraz paneli ściennych i podłogowych. Jednocześnie czyści oraz pielęgnuje zabezpieczone drewniane powierzchnie, parkiety, schody, boazerie, okleiny meblowe, lakierowany korek oraz laminaty. Świetnie sprawdzi się również do mycia paneli klasycznych oraz winylowych. Szybko wysycha, nie pozostawia smug, nie matowi i nie odkłada się na powierzchniach. Posiada przyjemny jaśminowy zapach.

21,90 zł (brutto)
Numer:
TENZI PODŁOGI DREWNIANE 1L
Opis

PODŁOGI DREWNIANE pH 7 marki TENZI to skoncentrowany środek dedykowany do bieżącego mycia i pielęgnacji lakierowanego drewna, laminatów oraz paneli ściennych i podłogowych. Jednocześnie czyści oraz pielęgnuje zabezpieczone drewniane powierzchnie, parkiety, schody, boazerie, okleiny meblowe, lakierowany korek oraz laminaty. Świetnie sprawdzi się również do mycia paneli klasycznych oraz winylowych. Szybko wysycha, nie pozostawia smug, nie matowi i nie odkłada się na powierzchniach. Posiada przyjemny jaśminowy zapach..

 

TENZI PODŁOGI DREWNIANE KONCENTRAT DO MYCIA PARKIETÓW MEBLI LAMINATÓW ORAZ PANELI

 
  • Wydajny środek dedykowany do bieżącego mycia powierzchni drewnianych, parkietów lakierowanych, boazerii czy mebli i oklein meblowych
  • Świetnie sprawdza się do mycia laminatów i powierzchni drewnopodobnych w tym paneli ściennych i podłogowych - klasycznych oraz winylowych
  • Posiada przyjemny jaśminowy zapach, jest ekonomiczny i wydajny w użyciu
  • Szybko wysycha nie pozostawiając smug oraz zacieków na mytych powierzchniach
  • Posiada neutralne pH - Jest bezpieczny dla mytych powierzchni, nie wyjaławia i nie matowi
  • Środek niskopieniący - Nadaje się zarówno do czyszczenia ręcznego jak i maszynowego przy pomocy automatów i szorowarek myjących
  • Nie zawiera mydeł czy silikonu - Nie odkłada się na mytych powierzchniach i nie powoduje powstawania trudnych do zmycia warstw.
 

ZASTOSOWANIE:

TENZI PODŁOGI DREWNIANE to skoncentrowany preparat dedykowany do bieżącego mycia i utrzymania czystości lakierowanych podłóg i powierzchni drewnianych. Świetnie sprawdzi się do czyszczenia boazerii, parkietów, schodów, korka lakierowanego, paneli ściennych i podłogowych oraz mebli i oklein meblowych. Usuwa bieżące zabrudzenia; kurz, brud, zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego. Nadaje się do mycia ręcznego oraz maszynowego. Najlepiej sprawdza się podczas mycia mopami lub padami z mikrofazy. Nie odkłada się na powierzchni i nie matowi utrzymując naturalny wygląd powierzchni. Nie nadaje się do mycia drewna olejowanego.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Czyszczenie bieżące ręczne/maszynowe: 30-50ml na 10 litrów wody (0,3% - 0,5%)

Okresowe doczyszczanie: 100-200ml na 10 litrów wody (1% - 2%) - Nanieść roztwór przy pomocy mopa lub spryskiwacza, odczekać minutę, zebrać mopem i osuszyć powierzchnie. Preparat nie wymaga wypłukiwania wodą.

Szczegóły produktu
TENZI PODŁOGI DREWNIANE 1L
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się