Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

PRESTAN STAINLESS STEEL 0.5L środek do mycia i zabezpieczania stali szlachetnej nierdzewnej niklu mosiądzu KLEEN

PRESTAN STAINLESS STEEL to bardzo wydajny i skuteczny preparat niemieckiej marki KLEEN przeznaczony do bieżącego czyszczenia oraz zabezpieczania wszelkich powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej, aluminium, niklu, mosiądzu oraz przedmiotów chromowanych.
49,90 zł (brutto)
Numer:
PRESTAN STAINLESS STEEL
Opis

PRESTAN STAINLESS STEEL to rewelacyjny niemiecki preparat marki KLEEN przeznaczony do bieżącego czyszczenia, pielęgnacji oraz zabezpieczania wszelkich powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej, aluminium, niklu, mosiądzu oraz przedmiotów chromowanych.

 
 KLEEN PRESTAN STAINLESS STEEL PREPARAT DO MYCIA I ZABEZPIECZANIA STALI NIERDZEWNEJ WIND PORĘCZY
 
 • Zoptymalizowany i bardzo wydajny środek czyszczący, który jednocześnie pielęgnuje, czyści oraz zabezpiecza wszelkie powierzchnie wykonane ze stali szlachetnej.
 • Świetnie sprawdzi się jako środek do mycia i zabezpieczania wind, poręczy, drzwi i innych powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej
 • Regularnie używany zapobiega szybkiemu brudzeniu się czyszczonej powierzchni
 • Środek pozostawia delikatną błyszczącą powłokę ochronną która zabezpiecza powierzchnię przed przyjmowaniem śladów dłoni i odcisków palców
 • Czyści, zabezpiecza oraz nabłyszcza powierzchnie wykonane ze stali szlachetnej w jednym cyklu pracy
 • Nałożony środek nie łuszczy się, nie posiada w składzie sylikonu, nie natłuszcza mytej powierzchni oraz nie powoduje nadbudowy trudnych do zmycia warstw
 • Preparat jest bardzo wydajny - do zabezpieczenia 1m2 wystarczy zaledwie kilka kropel preparatu
 • Prestan marki KLEEN to jeden z najnowocześniejszy środków do mycia i zabezpieczania powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej
 
ZASTOSOWANIE:

Produkt przeznaczony do szybkiego, skutecznego mycia, zabezpieczania oraz nabłyszczania wszelkich powierzchni wykonanych ze stali szlachetnej, nierdzewnej w jednym cyklu pracy. Świetnie sprawdzi do czyszczenia i zabezpieczania wind, filarów, blatów, poręczy, przedmiotów, maszyn, instalacji i części wykonanych nie tylko ze stali nierdzewnej i szlachetnej ale również z aluminium, niklu, brązu czy mosiądzu.
 
 

JAK ZABEZPIECZYĆ I MYĆ POWIERZCHNIE ZE STALI NIERDZEWNEJ?

1. Jeśli na czyszczonej powierzchni były nakładane inne preparaty, tłuste środki do mycia i zabezpieczania stali szlachetnej lub powierzchnia wymaga doczyszczenia należy ją umyć i odtłuścić zasadowym środkiem czyszczącym. Polecamy preparat POWER CLEANER A
2. Dokładnie osuszyć, odkurzyć lub przetrzeć powierzchnię z kurzu ściereczką z mikrofazy
3. Na wypraną i suchą ściereczkę lub rękawicę z mikrofazy nanieść kilka kropel preparatu. (kilka kropel na 1m2 powierzchni)
4. Rozetrzeć środek po powierzchni i polerować ruchami okrężnymi aż do całkowitego zniknięcia smug i wchłonięcia się preparatu. Tak jak w przypadku polerowania szkła czy szyb.
5. Przez najbliższe dwa tygodnie czyścić zabezpieczoną powierzchnie wyłącznie przy pomocy suchej ściereczki z mikrofazy.

Ponowne zabezpieczanie nie wymaga gruntownego zmywania starej warstwy i doczyszczania powierzchni. Drobne przedmioty i mniejsze powierzchnie czyścimy na podobnej zasadzie, zwilżając preparatem czystą ścierkę.

 

W odróżnieniu od innych środków do zabezpieczania stali, PRESTAN nie zawiera w składzie olejów oraz silikonu. Ochrona pozostawiana przez PRESTAN STAINLESS STEEL jest kilkukrotnie trwalsza, nie łuszczy się i nie odkłada, a sam preparat jest dużo wydajniejszy i efektywniejszy niż standardowe środki. 

 

INFORMACJA BEZPIECZEŃSTWA:

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia: H304 – Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. EUH 066 – Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry. Zwroty określające warunki bezpiecznego stosowania: P101 – W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. P102 – Chronić przed dziećmi. P301 + P310 – W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. P331 – NIE wywoływać wymiotów. P405 – Przechowywać pod zamknięciem.

 
Szczegóły produktu
PRESTAN STAINLESS STEEL

Opis

Wartość pH
-
Waga
0,5
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

 • Jakość:
 • Obsługa:
 • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się