VC 621N / VC 550N DEZYNFEKCJA 0.6L Szybka i skuteczna dezynfekcja wszelkich powierzchni bez spłukiwania

Mycie i dezynfekcja bez spłukiwania w 60 sekund. Płynny, alkoholowy preparat dezynfekcyjno-myjący o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym (drożdżakobójczym). Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni w obszarach hotelowo-sanatoryjnych, domach pomocy społecznej i obiektach branży HoReCa w tym urządzeń, przedmiotów, przyborów kuchennych itp. mających kontakt z żywnością.

Połączono produkty pod jedną nazwą VC 621N

18,90 zł (brutto)
Numer:
VC 621 GASTRO-SEPT 0.6L
Marka:
Opis

NOWOŚĆ

VC 621 N - mycie i dezynfekcja bez spłukiwania w 60 sekund. Alkoholowy, szybki w działaniu preparat dezynfekujący przeznaczony zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego. Do stosowania w obszarach kuchennych, sanitarnych oraz wszelkich pomieszczeń i powierzchni szczególnie narażonych na rozprzestrzenianie się bakterii. Nadaje się do dezynfekcji powierzchni mających bezpośredni kontakt ze skórą lub z żywnością.

 

Płynny, alkoholowy preparat dezynfekcyjno-myjący o działaniu bakteriobójczym  i grzybobójczym  (drożdżakobójczym). Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni w obszarach hotelowo-sanatoryjnych, domach pomocy społecznej i obiektach branży HoReCa w tym urządzeń, przedmiotów, przyborów kuchennych itp. mających kontakt z żywnością. Skutecznie likwiduje bakterie i grzyby. Zalecany do dezynfekcji powierzchni takich jak klamki, uchwyty, poręcze, meble, wyposażenie, słuchawki aparatów telefonicznych, pisuary, muszle, deski klozetowe, kabiny prysznicowe, armatura, wanny i strefy SPA. Dezynfekowane powierzchnie spryskać preparatem i pozostawić na 1 minutę. Zdezynfekowane powierzchnie mogą być używane bezpośrednio po procesie dezynfekcji.

Posiada neutralne pH, jest bezpieczny w stosowaniu, nie niszczy dezynfekowanych powierzchni i nie podrażnia. Łatwy w aplikacji i szybki w działaniu.

Opakowanie: 0,6L pH: 5/*/7

spryskiwanie.jpg wycieranie.jpg

Szczegóły produktu
VC 621 GASTRO-SEPT 0.6L
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się