Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

TENZI APC OUT Skuteczny koncentrat do czyszczenia powierzchni zewnętrznych dachów kostki elewacji

APC OUT marki TENZI to uniwersalny i skuteczny preparat przeznaczony do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni zewnętrznych. Usuwa nagromadzone oraz bieżące zróżnicowane zabrudzenia pochodzenia organicznego, tłuszcze, zżółcenia, brud, zabrudzenia smoliste i ropopochodne. Najczęściej polecany do czyszczenia dachów, elewacji budynków, fasad, sidingu, zewnętrznych obić wykonanych z tworzyw sztucznych, PCV.

29,90 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
  • Butelka 1L
  • Kanister 5L
Numer:
TENZI APC OUT 1L
Opis

APC OUT marki TENZI to uniwersalny i skuteczny preparat przeznaczony do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni zewnętrznych. Usuwa nagromadzone oraz bieżące zróżnicowane zabrudzenia pochodzenia organicznego, tłuszcze, zżółcenia, brud, zabrudzenia smoliste i ropopochodne. Najczęściej polecany do czyszczenia dachów, elewacji budynków, fasad, sidingu, zewnętrznych obić wykonanych z tworzyw sztucznych, PCV. Skuteczny zarówno podczas mycia ciśnieniowego jak i ręcznego.

 

TENZI APC OUT SAKUTECZNE DOCZYSZCZANIE POWIERZCHNI ZEWNĘTRZNYCH ELEWACJI DACHÓW SIDINGU

 
  • Uniwersalny i skuteczny środek do doczyszczania powierzchni zewnętrznych ze zróżnicowanych zabrudzeń - zabrudzeń smolistych, ropopochodnych, tłuszczowych, odłożonego brudu.
  • Nadaje się zarówno do czyszczenia ręcznego jak i maszynowego przy pomocy myjek wysokociśnieniowych
  • Doskonale sprawdza się do doczyszczania wszelkich zewnętrznych powierzchni takich jak dachy, elewacje, kostka brukowa, fasady czy siding wykonany z tworzyw sztucznych
  • Może być używany do doczyszczania felg, kół samochodowych, opon czy nadkoli z silnych zabrudzeń
 

ZASTOSOWANIE:

TENZI APC OUT to skuteczny koncentrat przeznaczony do usuwania zróżnicowanych zabrudzeń z powierzchni zewnętrznych. Usuwa zabrudzenia smoliste, brud atmosferyczny, zacieki, brud pochodzenia organicznego (rośliny, owady, procesy gnilne) zanieczyszczenia ropopochodne. Do stosowania na wszelkie zmywalne powierzchnie odporne na działanie alkaliów i wody, takich jak: dachy, fasady, elewacje, siding, beton czy kostka brukowa. Do czyszczenia ręcznego, przy pomocy myjek wysokociśnieniowych i spryskiwaczy pneumatycznych.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosować w postaci wodnego roztworu w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni. W rozcieńczeniu 10-20% z wodą (100-200 ml środka na 1 litr wody). Preparat dokładnie nanieść na myte powierzchnie za pomocą spryskiwacza ręcznego lub pneumatycznego, odczekać w zależności od stopnia zabrudzenia od 5 do 20 minut. Nie myć powierzchni rozgrzanych i w pełnym słońcu, nie dopuścić do zaschnięcia roztworu na powierzchni. Po rozprowadzeniu dokładnie spłukać powierzchnie wodą pod ciśnieniem.

Średnie zużycie produktu przy wyższy stężeniu (20%) - 50m2 z 1 litra koncentratu.

Szczegóły produktu
TENZI APC OUT 1L
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się