Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

TENZI TRUCK CLEAN Silna aktywna piana do mycia samochodów maszyn i urządzeń przemysłowych

TRUCK CLEAN marki TENZI to bardzo skuteczny środek w formie aktywnej piany przeznaczony do mycia ciśnieniowego silnie zabrudzonych samochodów, ciągników, przyczep, maszyn rolniczych, maszyn i urządzeń przemysłowych. Skutecznie rozpuszcza zróżnicowane zabrudzenia, brud drogowy, nawarstwione osady z błota, zabrudzenia ropopochodne, oleiste czy smary.

28,90 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
 • Butelka 1L
 • Kanister 5L
 • Kanister 10L
Numer:
TRUCK CLEAN 1L
Opis

TRUCK CLEAN marki TENZI to bardzo skuteczny środek w formie aktywnej piany przeznaczony do mycia ciśnieniowego silnie zabrudzonych samochodów, ciągników, przyczep, maszyn rolniczych, maszyn i urządzeń przemysłowych. Skutecznie rozpuszcza zróżnicowane zabrudzenia, brud drogowy, nawarstwione osady z błota, zabrudzenia ropopochodne, oleiste czy smary.

 

TENZI TRUCK CLEAN SILNA AKTYWNA PIANA DO DOCZYSZCZANIA SAMOCHODÓW SILNIKÓW MASZYN

 
 • Dwufazowa formuła produktu gwarantuje wytworzenie stabilnej i gęstej piany o bardzo silnych właściwościach rozpuszczających zabrudzenia przemysłowe
 • Wykorzystywany do doczyszczania samochodów, ciągników, naczep, maszyn rolniczych, plandek czy wózków widłowych
 • Posiada bardzo dobre właściwości rozpuszczające zabrudzenia oleiste i ropopochodne - wykorzystywany do mycia części maszyn, silników, urządzeń i maszyn przemysłowych
 • Nadaje się do mycia wszelkich silnie zabrudzonych twardych powierzchni odpornych na działanie zasad - Najlepszą skuteczność osiągniemy stosując mycie ciśnieniowe
 • Uniwersalna formuła pozwala na skutecznie doczyszczanie zróżnicowanych zabrudzeń pochodzenia przemysłowego, oleistego, zabrudzeń drogowych, ropopochodnych, smarów
 

ZASTOSOWANIE:

TENZI TRUCK CLEAN przeznaczony jest do usuwania uporczywego i nawarstwionego brudu, zabrudzeń ropopochodnych, drogowych, olejowych czy przemysłowych ze wszystkich odpornych na działanie alkaliów powierzchni, maszyn i urządzeń. W szczególności zalecany do doczyszczania samochodów, ciągników, plandek, maszyn rolniczych, budowlanych i przemysłowych. Może być stosowany do czyszczenia ręcznego przy pomocy ręcznych natryskiwaczy pianotwórczych, jednak w celu uzyskania najbardziej stabilnej piany i najlepszych efektów zaleca się użycie lancy pianotwórczej lub pianownic pneumatycznych oraz spłukiwania zabrudzeń myjkami wysokociśnieniowymi (120-150 bar).

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Uwaga - preparat dwufazowy - przed użyciem należy go kilkukrotnie wstrząsnąć do połączenia obu warstw!

Dokładnie pokryć czyszczoną powierzchnię pianą. Stężenie roztworu należy dostosować do metody nanoszenia i intensywności zabrudzenia powierzchni wg poniższych instrukcji: Aplikacja przy użyciu opryskiwacza: okres letni: 1:100 z wodą okres zimowy: 1:50 z wodą Nanoszenie lancą do piany: okres letni: 1:5 z wodą okres zimowy: 1:3 z wodą.

Mycie silników: 1:15 do 1:30 z wodą Mycie ręczne: 0,5% (50 ml / 10 l wody).

Po naniesieniu pozostawić preparat na powierzchni na 1-2 minuty na dokładne zadziałanie. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń wybrane miejsca można przeszorować odpowiednią szczotką. Zmyć powierzchnię czystą wodą najlepiej pod wysokim ciśnieniem (120-150 bar).

Uwaga! Pamiętaj, aby środka nie używać w miejscach bardzo nasłonecznionych i rozgrzanych. Nie dopuścić do zaschnięcia preparatu na czyszczonych powierzchniach. Podczas mycia używać odzieży ochronnej.

Szczegóły produktu
TRUCK CLEAN 1L
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

 • Jakość:
 • Obsługa:
 • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się