Online only

VC 244 VOBEST 10l

Nowy produkt

VC 244 VOBEST 10l. do zanieczyszczeń przemysłowych

360,49 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł .


Więcej informacji

Skoncentrowany, wysokoalkaliczny środek z aktywnymi rozpuszczalnikami brudu.
 
Szczególnie zalecany do warsztatów samochodowych, hal fabrycznych i innych obiektów przemysłowych. Usuwa zaschnięty brud, pozostałości po tłuszczach, olejach, stare, wielowarstwowe powłoki brudu i sadzę. Zalecany do stosowania w urządzeniach ciśnieniowych; czyszczenia elewacji kamiennych, przejść podziemnych, tuneli i stacji metra. Środka nie należy stosować do powierzchni drewnianych, laminatów i wykładzin dywanowych.  
W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni użyć roztworu od 1 do 5% (od 100 do 500 ml środka na 10 I wody). Przy mniejszych zabrudzeniach, jak również przy stosowaniu automatów myjących lub urządzeń pod ciśnieniem wystarczy roztwór od 0,5 do 1% (od 50 do 100 ml środka na 10 I wody). Po czyszczeniu dokładnie spłukać wodą.

 

Opakowanie: 10l pH: 12/13/*

      

Specyfikacja

Waga 10
pH 12/13/*

Pobierz plik

Reviews

Napisz opinię

VC 244 VOBEST 10l. do zanieczyszczeń przemysłowych

VC 244 VOBEST 10l. do zanieczyszczeń przemysłowych

Skoncentrowany, wysokoalkaliczny środek z aktywnymi rozpuszczalnikami brudu. Szczególnie zalecany do warsztatów samochodowych, hal fabrycznych i innych obiektów przemysłowych. Usuwa zaschnięty brud, pozostałości po tłuszczach, olejach, stare, wielowarstwowe powłoki brudu i sadzę.

Produkty powiązane

18 innych produktów w tej samej kategorii: