Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Bonus VOIGT SPRAY VC120R PIKASAT+ VC176 NANO Glass+ VC242 Brudpur+ VC245Meblin

Pakiet najpopularniejszych produktów marki VOIGT teraz dostępny w nowej, wygodnej odmianie.
Bonus Spray to zestaw 4 produktów :
VC245R Meble , lub Vc 250 R Universal 
VC242R lub VC242S ( dezynfekcja) Brudpur
51,00 zł (brutto)
Numer:
Bonus VC 120R PIKASAT SPRAY
Opis
Najpopularniejsze produkty marki VOIGT teraz dostępny w nowej Spray , wygodnej odmianie.
VC 120R PIKASAT SPRAY to gotowy do użycia preparat w formie aktywnej piany do doczyszczania i bieżącego mycia łazienek, armatury łazienkowej, kabin prysznicowych czy wanien. Skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia tj. rdzę, kamień wodny, osady wapienne i resztki mydeł. 
 VC 242R lub VC242S BRUDPUR SPRAY to gotowy do użycia preparat w formie aktywnej piany do gruntownego mycia i usuwania tłustych zabrudzeń z powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Skutecznie usuwa nawet mocne zabrudzenia ropopochodne, oleje, smary oraz osady kuchenne. " S" dodatkowo dezynfekcja dodaj w uwagach jeżeli chcesz S
 VC 245 R MEBLIN SPRAY to gotowy do użycia preparat w formie spray do bieżącego mycia mebli, laminatów, plastików, ceramiki, powierzchni lakierowanych oraz szkliwionych. Skutecznie usuwa bieżące zabrudzenia takie jak kurz, brud, tłuste zabrudzenia  odświeżając myte powierzchnie. Posiada przyjemny zapach, nie pozostawia smug oraz zacieków.
VC 176 NANO GLASS LEMON VC176L i  VC 176 NANO GLASS
marki VOIGT to nowoczesny, gotowy do użycia środek do mycia szyb, luster, powierzchni szklanych i z połyskiem. Skutecznie usuwa zabrudzenia pozostawiając krystaliczny blask mytych powierzchni bez smug. Nie wymaga polerowania i wycierania do sucha. Zastosowana nanotechnologia działa antystatycznie oraz jednocześnie opóźnia odkładanie się brudu i ułatwia ponowne mycie powierzchni. Wysyłamy lemon Spray , jeżeli wolicie wersję bez zapachu prosimy zaznaczyć w uwagach
 

 
VC 120R PIKASAT SPRAY AKTYWNA PIANA DO CZYSZCZENIA ŁAZIENEK
 
 

INFORMACJE O BEZPIECZEŃSTWIE:

H319: Działa drażniąco na oczy. H315: Działa drażniąco na skórę. P264: Dokładnie umyć ręce po użyciu. P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P302+P352: W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. P305+P351+P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P332+P313: W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. P337+P313: W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Produkt do użytku profesjonalnego. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka. Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

 
Szczegóły produktu
Bonus VC 120R PIKASAT SPRAY
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się