Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

VOIGT VC176 NANO GLASS LEMON VC176L do bieżącego mycia szyb luster w nanotechnologii C201

NANO GLASS LEMON VC176L i  VC 176 NANO GLASS
marki VOIGT to nowoczesny, gotowy do użycia środek do mycia szyb, luster, powierzchni szklanych i z połyskiem. Skutecznie usuwa zabrudzenia pozostawiając krystaliczny blask mytych powierzchni bez smug. Nie wymaga polerowania i wycierania do sucha. Zastosowana nanotechnologia działa antystatycznie oraz jednocześnie opóźnia odkładanie się brudu i ułatwia ponowne mycie powierzchni. Wysyłamy lemon Spray , jeżeli wolicie wersję bez zapachu prosimy zaznaczyć w uwagach
50,30 zł (brutto)
Zapytaj o dostępność lub zobacz produkty powiązane
Wybierz pojemność:
  • Spray 600ml
  • Kanister 5L
  • Kanister 10L
Dostępne na zamówienie - Wysyłka do 7 dni
Numer:
VC 176 NANO GLASS 5L
Opis

VC 176 NANO GLASS marki VOIGT to nowoczesny, gotowy do użycia środek do mycia szyb, luster, powierzchni szklanych oraz plastikowych. Świetnie sprawdzi się również w domu jako uniwersalny środek do mycia wszelkich powierzchni ponadpodłogowych.

 

VOIGT VC 176 NANO GLASS UNIWERSALNY SPRAY DO MYCIA OKIEN LUSTER POWIERZCHNI Z POŁYSKIEM 

 

Rewelacyjny i nowoczesny gotowy do użycia preparat do szybkiego mycia okien, szyb, luster, plastiku i wszelkich powierzchni szkliwionych i z połyskiem. Z łatwością usuwa bieżące zabrudzenia takie jak kurz, brud, tłuszcz czy odciski palców. Nie wymaga polerowania oraz wycierania do sucha. Świetnie sprawdza się również jako ekonomiczny, uniwersalny preparat do bieżącego mycia wszelkich powierzchni szkliwionych, płytek ściennych, laminatów, elementów plastikowych (typu piano black) czy powierzchni drewnopodobnych w domach, samochodach, biurach czy szkołach i przedszkolach. Wysycha szybko nie pozostawiając smug oraz zacieków. Na czyszczonych powierzchniach pozostawia delikatny połysk.

 

INFORMACJE O BEZPIECZEŃSTWIE:

Produkty chemii gospodarczej chronić przed dziećmi. Powierzchnie mające kontakt z żywnością po umyciu obficie spłukać wodą. Karta charakterystyki dostępna na żądanie (EUH210). Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka. Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

 
Szczegóły produktu
VC 176 NANO GLASS 5L
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się