VC 176 0,6l. NANO GLASS spray do bieżącego mycia szyb luster i powierzchni szklanych w nanotechnologii VOIGT

Nowoczesny, gotowy do użycia środek do mycia szyb, luster i powierzchni szklanych. Skutecznie usuwa zabrudzenia pozostawiając krystaliczny blask mytych powierzchni bez smug. Nie wymaga polerowania i wycierania do sucha.
5,90 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
  • Spray 0.6L
  • Kanister 5L
  • Kanister 10L
Numer:
VC 176 NANO GLASS 0.6L
Marka:
Opis
Nowoczesny, gotowy do użycia środek do mycia szyb, luster, powierzchni szklanych oraz plastikowych. Świetnie sprawdzi się również w domu jako uniwersalny środek do mycia wszelkich powierzchni ponadpodłogówych.
 
Rewelacyjny i nowoczesny gotowy do użycia preparat do szybkiego mycia okien, szyb, luster, plastiku i wszelkich powierzchni szkliwionych i z połyskiem. Z łatwością usuwa bieżące zabrudzenia takie jak kurz, brud, tłuszcz czy odciski palców. Nie wymaga polerowania oraz wycierania do sucha. Świetnie sprawdza się również jako ekonomiczny, uniwersalny preparat do bieżącego mycia wszelkich powierzchni szkliwionych, płytek ściennych, laminatów, elementów plastikowych (typu piano black) czy powierzchni drewnopodobnych w domach, samochodach, biurach czy szkołach i przedszkolach. Wysycha szybko nie pozostawiając smug oraz zacieków. Na czyszczonych powierzchniach pozostawia delikatny połysk. 
 
Opakowanie: 0,6L 5L 10L pH: 9/*/11
 

wycieranie.jpg

Szczegóły produktu
VC 176 NANO GLASS 0.6L
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się