Voigt VC176 NANO GLASS 0.6L do bieżącego mycia szyb luster w nanotechnologii C201

Nowoczesny, gotowy do użycia środek do mycia szyb, luster i powierzchni szklanych i z połyskiem. Skutecznie usuwa zabrudzenia pozostawiając krystaliczny blask mytych powierzchni bez smug. Nie wymaga polerowania i wycierania do sucha. Zastosowana nanotechnologia działa antystatycznie oraz jednocześnie opóźnia odkładanie się brudu i ułatwia ponowne mycie powierzchni.
6,50 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
  • Spray 600ml
  • Kanister 5L
  • Kanister 10L
Numer:
VC 176 NANO GLASS 0.6L
Opis
Nowoczesny, gotowy do użycia środek do mycia szyb, luster, powierzchni szklanych oraz plastikowych. Świetnie sprawdzi się również w domu jako uniwersalny środek do mycia wszelkich powierzchni ponadpodłogowych.
 
Rewelacyjny i nowoczesny gotowy do użycia preparat do szybkiego mycia okien, szyb, luster, plastiku i wszelkich powierzchni szkliwionych i z połyskiem. Z łatwością usuwa bieżące zabrudzenia takie jak kurz, brud, tłuszcz czy odciski palców. Nie wymaga polerowania oraz wycierania do sucha. Świetnie sprawdza się również jako ekonomiczny, uniwersalny preparat do bieżącego mycia wszelkich powierzchni szkliwionych, płytek ściennych, laminatów, elementów plastikowych (typu piano black) czy powierzchni drewnopodobnych w domach, samochodach, biurach czy szkołach i przedszkolach. Wysycha szybko nie pozostawiając smug oraz zacieków. Na czyszczonych powierzchniach pozostawia delikatny połysk. 
 
Opakowanie: 0,6L 5L 10L pH: 9/*/11
Szczegóły produktu
VC 176 NANO GLASS 0.6L
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się