Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

NANO PROTECT 1L impregnat do płytek ceramicznych oraz lastryka KLEEN

NANO PROTECT marki KLEEN to specjalistyczny preparat przeznaczony do impregnacji jasnych nieglazurowanych płytek ceramicznych oraz lastryka. Odporny na ścieranie i działanie agresywnych środków chemicznych. Nie nadaje się do stosowania zewnętrznego.

 Produkt wrażliwy na niskie temperatur. Zalecane opakowanie styropianowe podczas wysyłek przy niskich temperaturach wybierz opcje :

"BUTELKA" pojedyncze o pojemności do 1 kan. - 17 zł netto. wybierz BUTELKA 

" KANISTER " podwójne o pojemności do 2 kanistrów. - 26 zł netto.  wybierz KANISTER 

65,00 zł (brutto)
Numer:
NANO PROTECT 1L
Opis

NANO PROTECT niemieckiej marki KLEEN to trwały, łatwy w położeniu impregnat przeznaczony do zabezpieczania nieglazurowanych płytek ceramicznych, lastryka i innych niezabezpieczonych powierzchni kamiennych.

 

Specjalistyczny preparat przeznaczony do wewnętrznej impregnacji jasnych nieglazurowanych płytek ceramicznych oraz lastryka. Nie zmienia naturalnego wyglądu ani antypoślizgowych właściwości posadzki. Przenika głęboko w pory kamienia, szybko wysycha oraz redukuje w znacznym stopniu możliwość ponownego zabrudzenia, ułatwiając codzienne utrzymanie czystości. Powstały film ochronny jest odporny na zniszczenia i środki chemiczne. Nie wpływa ujemnie na zdolność dyfuzji pary wodnej.

Rozcieńczenie: Produkt gotowy do użycia

 

INFORMACJA BEZPIECZEŃSTWA:

Mieszanina nie została sklasyfikowana jako niebezpieczna. Klasyfikacja zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 1272/2008 z dnia 16 grudnia 2008 r. w sprawie klasyfikacji, oznakowania i pakowania (CLP). Zagrożenia zdrowia: Brak. Elementy oznakowania: P101 – W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. P102 – Chronić przed dziećmi

 
Szczegóły produktu
NANO PROTECT 1L

Opis

Wartość pH
11,0
Waga
1
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się