Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

VOIGT VC340 PARKIET BŁYSK emulsja do zabezpieczania lakierowanego drewna parkietów C591

VC 340 PARKIET BŁYSK marki VOIGT to emulsja na bazie wosków i polimerów do nabłyszczania powierzchni drewnianych, uprzednio zaimpregnowanych lakierami. Szczególnie zalecany do parkietów, boazerii oraz schodów drewnianych. Charakteryzuje się wysokim stopniem połysku, nie przyjmuje kurzu i brudu. Rozcieńczony preparat doskonale nadaje się do mycia bieżącego nawet zmatowionych i nielakierowanych powierzchni drewnianych.

Produkt wrażliwy na niskie temperatur. Zalecane opakowanie styropianowe podczas wysyłek przy niskich temperaturach wybierz opcje :

"BUTELKA" pojedyncze o pojemności do 1 kan. - 17 zł netto. wybierz BUTELKA 

" KANISTER " podwójne o pojemności do 2 kanistrów. - 26 zł netto.  wybierz KANISTER 

34,90 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
  • Butelka 1L
  • Kanister 10L
Numer:
VC340 PARKIET BŁYSK 1L
Opis

VC 340 PARKIET BŁYSK marki VOIGT to emulsja na bazie polimerów i wosków o właściwościach antypoślizgowych, przeznaczona do nabłyszczania oraz zabezpieczania powierzchni i podłóg drewnianych zaimpregnowanych lakierami. W rozcieńczeniu nadaje się również do odświeżania i bieżącego mycia zmatowionych oraz nielakierowanych powierzchni drewnianych.

 

VOIGT VC 340 PARKIET BŁYSK EMULSJA DO ZABEZPIECZANIA I ODŚWIEŻANIA PODŁÓG I POWIERZCHNI DREWNIANYCH

 
  • Naniesiona powłoka chroni rodzime podłoże, jest trwała i odporna na ścieranie
  • Warstwa polimerowa charakteryzuje się metalicznym połyskiem, tak zwany efekt rozlanej wody
  • Powłoka zamyka mikropory powierzchni przez co podłogi przyjmują mniej kurzu i brudu - są zdecydowanie łatwiejsze w utrzymaniu 
  • Produkt posiada właściwości antypoślizgowe - spełnia normy EN 13036-4
  • PARKIET BŁYSK jest polecany w szczególności do zabezpieczania parkietów, boazerii czy drewnianych schodów
 

SPOSÓB UŻYCIA: 

Przed naniesieniem środka podłoże należy dokładnie wyczyścić ze starych past, brudu i kurzu oraz pozostawić do całkowitego wyschnięcia. W tym celu zaleca się stosować środek TERRANO, POWER STRIP NEUTRA bądź SOLEX. Następnie powierzchnię pokryć środkiem i natychmiast rozprowadzić równomiernie za pomocą nakładki bawełnianej lub mopa, tworząc cienką warstwę. Nie wcierać. Powierzchnia sprawia wrażenie mokrej. Po wyschnięciu czynność można powtórzyć. Nie nakładać więcej niż 3 warstwy. Temperatura podłoża powinna wynosić powyżej +10oC.

Do bieżącej pielęgnacji na czyste i odkurzone powierzchnie stosować rozcieńczony środek w stężeniu od 1 do 10% (100 do 1000 ml koncentratu na 10L wody). Nigdy nie stosować środka na brudne i zakurzone powierzchnie.

 

UWAGA: PREPARAT WRAŻLIWY NA NISKIE TEMPERATURY, NIE PRZECHOWYWAĆ W TEMP. PONIŻEJ 0° C

 

INFORMACJE O BEZPIECZEŃSTWIE:

H412: Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. H319: Działa drażniąco na oczy. P264: Dokładnie umyć ręce po użyciu. P273: Unikać uwolnienia do środowiska. P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P305+P351+P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P337+P313: W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. P501: Zawartość/pojemnik usuwać do zbiorników zgodnie z prawem dotyczącym odpowiednio odpadów niebezpiecznych lub pojemników i odpadów w pojemnikach. Informacja uzupełniająca: EUH208: Zawiera laurylopolietoksyetanosiarczan sodu. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Produkty chemii gospodarczej chronić przed dziećmi. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka. Przechowywać w temperaturze powyżej +5oC. Okres ważności: 18 m-cy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

 
Szczegóły produktu
VC340 PARKIET BŁYSK 1L

Opis

Wartość pH
7/*/9
Waga
10
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się