Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

VOIGT VC340 PARKIET BŁYSK emulsja do zabezpieczania lakierowanego drewna parkietów C591

VC 340 PARKIET BŁYSK marki VOIGT to emulsja na bazie wosków i polimerów do nabłyszczania powierzchni drewnianych, uprzednio zaimpregnowanych lakierami. Szczególnie zalecany do parkietów, boazerii oraz schodów drewnianych. Charakteryzuje się wysokim stopniem połysku, nie przyjmuje kurzu i brudu. Rozcieńczony preparat doskonale nadaje się do mycia bieżącego nawet zmatowionych i nielakierowanych powierzchni drewnianych.

Produkt wrażliwy na niskie temperatur. Zalecane opakowanie styropianowe podczas wysyłek przy niskich temperaturach wybierz opcje :

"BUTELKA" pojedyncze o pojemności do 1 kan. - 17 zł netto. wybierz BUTELKA 

" KANISTER " podwójne o pojemności do 2 kanistrów. - 26 zł netto.  wybierz KANISTER 

35,90 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
  • Butelka 1L
  • Kanister 10L
Numer:
VC340 PARKIET BŁYSK 1L
Opis

VC 340 PARKIET BŁYSK marki VOIGT to emulsja na bazie polimerów i wosków o właściwościach antypoślizgowych, przeznaczona do nabłyszczania oraz zabezpieczania powierzchni i podłóg drewnianych zaimpregnowanych lakierami. W rozcieńczeniu nadaje się również do odświeżania i bieżącego mycia zmatowionych oraz nielakierowanych powierzchni drewnianych.

 

VOIGT VC 340 PARKIET BŁYSK EMULSJA DO ZABEZPIECZANIA I ODŚWIEŻANIA PODŁÓG I POWIERZCHNI DREWNIANYCH

 
  • Naniesiona powłoka chroni rodzime podłoże, jest trwała i odporna na ścieranie
  • Warstwa polimerowa charakteryzuje się metalicznym połyskiem, tak zwany efekt rozlanej wody
  • Powłoka zamyka mikropory powierzchni przez co podłogi przyjmują mniej kurzu i brudu - są zdecydowanie łatwiejsze w utrzymaniu 
  • Produkt posiada właściwości antypoślizgowe - spełnia normy EN 13036-4
  • PARKIET BŁYSK jest polecany w szczególności do zabezpieczania parkietów, boazerii czy drewnianych schodów
 

SPOSÓB UŻYCIA: 

Przed naniesieniem środka podłoże należy dokładnie wyczyścić ze starych past, brudu i kurzu oraz pozostawić do całkowitego wyschnięcia. W tym celu zaleca się stosować środek TERRANO, POWER STRIP NEUTRA bądź SOLEX. Następnie powierzchnię pokryć środkiem i natychmiast rozprowadzić równomiernie za pomocą nakładki bawełnianej lub mopa, tworząc cienką warstwę. Nie wcierać. Powierzchnia sprawia wrażenie mokrej. Po wyschnięciu czynność można powtórzyć. Nie nakładać więcej niż 3 warstwy. Temperatura podłoża powinna wynosić powyżej +10oC.

Do bieżącej pielęgnacji na czyste i odkurzone powierzchnie stosować rozcieńczony środek w stężeniu od 1 do 10% (100 do 1000 ml koncentratu na 10L wody). Nigdy nie stosować środka na brudne i zakurzone powierzchnie.

 

UWAGA: PREPARAT WRAŻLIWY NA NISKIE TEMPERATURY, NIE PRZECHOWYWAĆ W TEMP. PONIŻEJ 0° C

 

INFORMACJE O BEZPIECZEŃSTWIE:

H412: Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. H319: Działa drażniąco na oczy. P264: Dokładnie umyć ręce po użyciu. P273: Unikać uwolnienia do środowiska. P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P305+P351+P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P337+P313: W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. P501: Zawartość/pojemnik usuwać do zbiorników zgodnie z prawem dotyczącym odpowiednio odpadów niebezpiecznych lub pojemników i odpadów w pojemnikach. Informacja uzupełniająca: EUH208: Zawiera laurylopolietoksyetanosiarczan sodu. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Produkty chemii gospodarczej chronić przed dziećmi. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka. Przechowywać w temperaturze powyżej +5oC. Okres ważności: 18 m-cy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

 
Szczegóły produktu
VC340 PARKIET BŁYSK 1L

Opis

Wartość pH
7/*/9
Waga
10
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się