VC 122 FRESH 0.6L Długotrwały profesjonalny odświeżacz powietrza o zapachu morskim VOIGT

Odświeżacz powietrza o wydłużonym działaniu, przeznaczony do toalet, łazienek, szatni, natrysków, poczekalni, palarni, itp.
Eliminuje odory, pozostawiając przyjemny, świeży morski zapach. Wykazuje intensywne działanie w pomieszczeniach wilgotnych.
30,17 zł (brutto)
Numer:
VC 122 FRESH 0.6L
Marka:
Opis

VC 122 FRESH marki VOIGT to wydajny perfumowany odświeżacz powietrza w spray'u o wydłużonym czasie działania. Neutralizuje brzydkie zapachy, posiada przyjemny morski zapach.

Odświeżacz powietrza o intensywnym morskim zapachu z wygodnym aplikatorem, przeznaczony do toalet, łazienek, szatni, natrysków, poczekalni, palarni, a także do pomieszczeń biurowych i obszarów handlowych. Eliminuje odory, pozostawiając przyjemny, odświeżający zapach. Wykazuje intensywne działanie w pomieszczeniach zawilgoconych. Rozpylać preparat w miejscach niewidocznych: z tyłu muszli WC, do pojemnika na szczotkę klozetową lub w rogu pomieszczenia. W zależności od oczekiwanego rezultatu dezodorującego, wielkości pomieszczenia oraz stopnia wentylacji zaleca się stosować od 1 do 5 rozpyleń. Częstotliwość stosowania: 1 raz na 12 godzin.SPOSÓB UŻYCIA:

Czyszczenie ręczne metodą spray: Zapach aplikować w rogach pomieszczenia przy podłodze, pod kaloryferami czy meblami. W sanitariatach na ścianę za muszlą klozetową, pod umywalką lub na szczotkę WC. Unikać rozpylania odświeżacza bezpośrednio "w powietrze" lub na powierzchnie lakierowane, plastikowe czy laminowane z połyskiem.

Szczegóły produktu
VC 122 FRESH 0.6L
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się