Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

VOIGT H534 ZAPACH POMARAŃCZY Odświeżacz powietrza o długotrwałym działaniu

Zapachy pomarańczy szybko i skutecznie odświeżają powietrze w pokojach, salach konferencyjnych, korytarzach, holach, toaletach i palarniach. Preparat zapachowy o dużej skuteczności i wydłużonym czasie działania. Dzięki rewolucyjnej formule, składniki zawarte w preparatach łączą się z zapachowymi molekułami i neutralizują ich działanie.  W  sanitariatach preparat rozpylać na ścianę za muszlą WC lub do pojemnika na szczotkę klozetową. W pozostałych przypadkach aplikować w rogach pomieszczenia (przy podłodze). W zależności od oczekiwanego rezultatu dezodorującego, wielkości pomieszczenia oraz stopnia wentylacji zaleca się od 1 do 5 rozpyleń. Częstotliwość stosowania: 1 raz na 6-12 godzin. Preparatu nie rozpylać „w powietrze”.

49,90 zł (brutto)
Data dostępności: 2022-09-05
Numer:
H534 POMARAŃCZOWY 0,6L
Opis

Nowoczesny i wydajny odświeżacz powietrza z profesjonalnej linii HORECA marki VOIGT przygotowany specjalnie do użytku w branżach gastronomicznych i hotelarskich. Produkt H534 zastępuje bezpośrednio znany środek VC 534 ZAPACH POMARAŃCZOWY. Profesjonalny hotelowy odświeżacz powietrza o wydłużonym czasie działania i właściwościach eliminujących nieprzyjemne zapachy i odory. Posiada intensywny i długo utrzymujący się pomarańczowy zapach.

  • Odświeżacze powietrza marki VOIGT świetnie sprawdzą się zarówno do użytku profesjonalnego jak i domowego
  • Wykazują silnie działanie niwelujące nieprzyjemne zapachy i odory, takie jak dym papierosowy.
  • Bardzo dobrze sprawdzi się w pomieszczeniach zawilgoconych 
  • Wysoka wydajność- ponad 600 pojedynczych aplikacjiZASTOSOWANIE:

Nowoczesny hotelowy odświeżacz powietrza o wydłużonym czasie działania i silnych właściwościach zwalczających nieprzyjemne zapachy. Polecany do użytku w hotelach, restauracjach, salach konferencyjnych, palarniach, toaletach, pokojach czy domach.

SPOSÓB UŻYCIA:

Czyszczenie ręczne metodą spray: Zapach aplikować w rogach pomieszczenia przy podłodze, pod kaloryferami czy meblami. W sanitariatach na ścianę za muszlą klozetową, pod umywalką lub na szczotkę WC. Unikać rozpylania odświeżacza bezpośrednio "w powietrze" lub na powierzchnie lakierowane, plastikowe czy laminowane z połyskiem.

Szczegóły produktu
H534 POMARAŃCZOWY 0,6L
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się