Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

VOIGT VC225 KAMPUR Koncentrat do mycia i pielęgnacji marmuru lastryka i podłóg kamiennych C353

VC225 KAMPUR marki VOIGT to skoncentrowany, mydlany środek do mycia marmuru, lastryka i podłóg kamiennych. Posiada właściwości antystatyczne. Szczególnie zalecany do powierzchni z kamienia naturalnego takich jak: marmur, klinkier, granit, trawertyn, kwarcyt, onyks, a także wykładzin PCV. Do stosowania ręcznego oraz w automatach myjących. Przeciwdziała osadzaniu się kurzu i pozwala dłużej utrzymać czystość.
21,90 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
 • Butelka 1L
 • Kanister 10L
Numer:
VC 225 KAMPUR 1L
Opis

VC225 KAMPUR marki VOIGT to skoncentrowany, mydlany środek do mycia marmuru, lastryka i podłóg kamiennych. Posiada właściwości antystatyczne i pielęgnujące. Szczególnie zalecany do powierzchni z kamienia naturalnego takich jak: marmur, klinkier, granit, trawertyn, kwarcyt, onyks, a także wykładzin PCV. Skutecznie czyści nie pozostawiając smug oraz zacieków, nadając powierzchni naturalny połysk.

 
 VOIGT VC 225 KAMPUR MYJĄCO PIELĘGNUJĄCY ŚRODEK DO PODŁÓG KAMIENNYCH
 
 • KAMPUR to profesjonalny koncentrat dedykowany do codziennego mycia i pielęgnacji posadzek kamiennych
 • Świetnie sprawdzi się do bieżącego mycia i utrzymania czystości podłóg z kamienia naturalnego; lastryka, marmuru czy granitu
 • Stopniowo nabłyszcza myte powierzchnie nadając naturalny połysk
 • Szybko odparowuje z powierzchni nie pozostawia smug oraz zacieków
 • Nadaje się zarówno do mycia maszynowego jak i ręcznego przy pomocy mopa i wózka dwuwiaderkowego
 • VC 225 KAMPUR to środek skoncentrowany i bardzo wydajny - do codziennego mycia wystarczy 50ml środka na 10 litrów wody
 • W mytym pomieszczeniu pozostawia przyjemny, długotrwały zapach
 • Posiada neutralne pH nie działa agresywnie na myte powierzchnie i jest bezpieczny w użyciu
 

ZASTOSOWANIE:

VC 225 KAMPUR to wydajny koncentrat przeznaczony do bieżącego utrzymania czystości i pielęgnacji wszelkiego rodzaju podłóg posadzek, nagrobków czy blatów wykonanych z kamienia naturalnego oraz sztucznego. Przeznaczony zarówno do stosowania w automatach szorująco zbierających, maszynach czyszczących jak i mycia ręcznego. Czyści i pielęgnuje w jednym cyklu pracy, stopniowo nadając połysk. 

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Czyszczenie ręczne i maszynowe: 50-100 ml na 10 litrów wody (0,5% - 1%)

Może być stosowany do mycia metodą spray, do szybkiego odświeżenia blatów, nagrobków i innych powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego. Zalecamy rozcieńczenie 50ml na 500ml wody aby uzyskać uniwersalny roztwór czyszczący.

 

INFORMACJE O BEZPIECZEŃSTWIE:

H319: Działa drażniąco na oczy. P264: Dokładnie umyć ręce po użyciu. P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P305+P351+P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P337+P313: W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. P501: Zawartość/pojemnik usuwać do zbiorników zgodnie z prawem dotyczącym odpowiednio odpadów niebezpiecznych lub pojemników i odpadów w pojemnikach. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka. Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

 
Szczegóły produktu
VC 225 KAMPUR 1L
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

 • Jakość:
 • Obsługa:
 • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się