Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

VOIGT VC225 KAMPUR Koncentrat do mycia i pielęgnacji marmuru lastryka i podłóg kamiennych C353

VC225 KAMPUR marki VOIGT to skoncentrowany, mydlany środek do mycia marmuru, lastryka i podłóg kamiennych. Posiada właściwości antystatyczne. Szczególnie zalecany do powierzchni z kamienia naturalnego takich jak: marmur, klinkier, granit, trawertyn, kwarcyt, onyks, a także wykładzin PCV. Do stosowania ręcznego oraz w automatach myjących. Przeciwdziała osadzaniu się kurzu i pozwala dłużej utrzymać czystość.
22,00 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
 • Butelka 1L
 • Kanister 10L
Numer:
VC 225 KAMPUR 1L
Opis

VC225 KAMPUR marki VOIGT to skoncentrowany, mydlany środek do mycia marmuru, lastryka i podłóg kamiennych. Posiada właściwości antystatyczne i pielęgnujące. Szczególnie zalecany do powierzchni z kamienia naturalnego takich jak: marmur, klinkier, granit, trawertyn, kwarcyt, onyks, a także wykładzin PCV. Skutecznie czyści nie pozostawiając smug oraz zacieków, nadając powierzchni naturalny połysk.

 
 VOIGT VC 225 KAMPUR MYJĄCO PIELĘGNUJĄCY ŚRODEK DO PODŁÓG KAMIENNYCH
 
 • KAMPUR to profesjonalny koncentrat dedykowany do codziennego mycia i pielęgnacji posadzek kamiennych
 • Świetnie sprawdzi się do bieżącego mycia i utrzymania czystości podłóg z kamienia naturalnego; lastryka, marmuru czy granitu
 • Stopniowo nabłyszcza myte powierzchnie nadając naturalny połysk
 • Szybko odparowuje z powierzchni nie pozostawia smug oraz zacieków
 • Nadaje się zarówno do mycia maszynowego jak i ręcznego przy pomocy mopa i wózka dwuwiaderkowego
 • VC 225 KAMPUR to środek skoncentrowany i bardzo wydajny - do codziennego mycia wystarczy 50ml środka na 10 litrów wody
 • W mytym pomieszczeniu pozostawia przyjemny, długotrwały zapach
 • Posiada neutralne pH nie działa agresywnie na myte powierzchnie i jest bezpieczny w użyciu
 

ZASTOSOWANIE:

VC 225 KAMPUR to wydajny koncentrat przeznaczony do bieżącego utrzymania czystości i pielęgnacji wszelkiego rodzaju podłóg posadzek, nagrobków czy blatów wykonanych z kamienia naturalnego oraz sztucznego. Przeznaczony zarówno do stosowania w automatach szorująco zbierających, maszynach czyszczących jak i mycia ręcznego. Czyści i pielęgnuje w jednym cyklu pracy, stopniowo nadając połysk. 

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Czyszczenie ręczne i maszynowe: 50-100 ml na 10 litrów wody (0,5% - 1%)

Może być stosowany do mycia metodą spray, do szybkiego odświeżenia blatów, nagrobków i innych powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego. Zalecamy rozcieńczenie 50ml na 500ml wody aby uzyskać uniwersalny roztwór czyszczący.

 

INFORMACJE O BEZPIECZEŃSTWIE:

H319: Działa drażniąco na oczy. P264: Dokładnie umyć ręce po użyciu. P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P305+P351+P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P337+P313: W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. P501: Zawartość/pojemnik usuwać do zbiorników zgodnie z prawem dotyczącym odpowiednio odpadów niebezpiecznych lub pojemników i odpadów w pojemnikach. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka. Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

 
Szczegóły produktu
VC 225 KAMPUR 1L
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

 • Jakość:
 • Obsługa:
 • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się