Profesjonalne środki czystości

Jedną z najobszerniejszych grup produktów prezentowanych w naszym asortymencie są profesjonalne środki czystości, dlatego zapewniamy pomoc w doborze środków. Sklep internetowy aleczysto.pl oferuje w tym zakresie bardzo szeroką gamę wysoko skoncentrowanych produktów. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju produktów poszukujecie, czy są to preparaty...

Jedną z najobszerniejszych grup produktów prezentowanych w naszym asortymencie są profesjonalne środki czystości, dlatego zapewniamy pomoc w doborze środków. Sklep internetowy aleczysto.pl oferuje w tym zakresie bardzo szeroką gamę wysoko skoncentrowanych produktów. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju produktów poszukujecie, czy są to preparaty do doczyszczania, konserwacji i nabłyszczania podłóg, do skutecznego czyszczenia wykładzin, czy choćby środki dezynfekcyjno-myjące – znajdziecie u nas to, czego Wam potrzeba. Starannie selekcjonujemy i udostępniany klientom asortyment w taki sposób, by wszystkie artykuły, które nasz sklep internetowy posiada w ofercie, reprezentowały maksymalnie korzystny stosunek jakości do ceny. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się poszczególnym kategoriom.

Więcej

Podkategorie

 • Bieżące czyszczenie

  Oferta profesjonalnych środków czystości marek KLEEN oraz VOIGT przeznaczonych do bieżącego mycia oraz utrzymania czystości wszelkiego typu podłóg, mebli, okien, luster oraz wyposażenia biur, hoteli, domów i mieszkań. Wszystkie produktu w poniższej ofercie to wydajne i skuteczne koncentraty lub wygodne w użyciu gotowe środki czyszczące o przyjemnym zapachu. Preparaty do codziennego mycia są bezpieczne w użyciu, posiadają właściwości pielęgnujące i zabezpieczające.

 • Gruntowne czyszczenie

  Oferta profesjonalnych środków czystości marek KLEEN oraz VOIGT przeznaczonych do doczyszczania silnie zabrudzonych powierzchni. Stripery wysokiej wydajności do usuwania powłok zabezpieczających (polimery, woski, oleje, akryle). Silne środki odtłuszczające i odkameniające przeznaczone do użytku w gastronomii, przemyśle oraz firmach sprzątających. Specjalistyczne preparaty do czyszczenia podłóg porowatych, marmuru, gresu, wykładzin PCV i sportowych, linoleum i innych trudnych w utrzymaniu w czystości powierzchni.

 • Mycie sanitariatów

  Oferta profesjonalnych środków czystości marek KLEEN oraz VOIGT przeznaczonych do doczyszczania, dezynfekcji oraz utrzymania czystości na powierzchniach i obszarach sanitarnych. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno delikatne ekologiczne środki do domowych i biurowych łazienek. Jak i silne preparaty dedykowane dla firm sprzątających, do gruntownego doczyszczania powierzchni basenowych, przemysłowych czy obszaru wellness w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty cechuje wysoka wydajności i przede wszystkich skuteczność. W przypadku problemu z doborem odpowiedniego środka- Zapraszamy do kontaktu.

 • Konserwacja posadzek

  Oferta nowoczesnych, trwałych i wydajnych powłok ochronnych marek KLEEN oraz VOIGT. Dyspersje polimerowe, akrylowe i woskowe do zabezpieczania i nabłyszczania wszelkich powierzchni kamiennych, wykładzin PCV, parkietów drewnianych, płytek itp. Wysokiej jakości niemieckie środki do powlekania podłóg, odporne na ścieranie, działanie środków dezynfekujących oraz promienie słoneczne. Posiadają dużą zdolność wypełniania porów oraz właściwości antypoślizgowe. Nadają powierzchni piękny wygląd, połysk matowy lub lśniący (efekt rozlanej wody). 

 • Mycie i pielęgnacja

  Oferta profesjonalnych i wydajnych środków myjących i pielęgnujących marek KLEEN oraz VOIGT przeznaczonych do utrzymania w czystości wszelkiego typu podłóg. Środki pomimo świetnych właściwości pielęgnujących i dużej zawartości środków konserwujących nie powodują nadbudowy warstw oraz nie odkładają się na powierzchni. Regularne mycie zapewni wysoki standard czystości oraz przedłuży żywotności wszelkich warstw zabezpieczających, takich jak akryle, lakiery, woski oraz polimery.

 • Do Wykładzin i Dywanów

  Oferta wydajnych preparatów i środków piorących niemieckiej marki KLEEN, przeznaczonych do prania ekstrakcyjnego odkurzaczami i maszynami piorącymi oraz prania pianowego urządzeniami jednotarczowymi. Skutecznie odświeżają i usuwają trudne zabrudzenia oraz plamy. Nie zawierają optycznych rozjaśniaczy oraz środków wybielających. Posiadają dodatki impregnujące, niwelujące przykre zapachy oraz zabezpieczają przed szybkim ponownym zabrudzeniem. Jako pre-spray do wzmocnienia efektu przez praniem proponujemy NOVATEP, VC 440 SMELPOL lub VC 242 BRUDPUR.

 • Odświeżacze Powietrza

  Oferta profesjonalnych hotelowych odświeżaczy powietrza i neutralizatorów brzydkich zapachów marek VOIGT oraz KLEEN. W naszej ofercie znajdują się tylko sprawdzone i wydajne odświeżacze o różnej gamie zapachów. Preparaty usuwają wszelkie nieprzyjemne zapachy, odświeżają powietrze w wyniku dwufazowego działania poprzez absorbcję i neutralizacje. charakteryzują się długotrwałym działaniem i przyjemnym zapachem. Nadają się do każdego rodzaju pomieszczeń. Świetnie sprawdzą się w domach, mieszkaniach, hotelach, palarniach, biurach, salonach kosmetycznych, szkole, przedszkolu, szpitalach oraz stołówkach czy w restauracjach.

 • Mycie okien i luster

  Seria profesjonalnych środków czystości przeznaczonych do mycia szyb, luster oraz wszelkich powierzchni szklanych i szkliwionych . W naszej ofercie znajdują się zarówno silnie skoncentrowane preparaty przeznaczone dla firm sprzątających, jak i gotowe do użycia skuteczne środki do utrzymania czystości w hotelach, szkołach, biurach, salach konferencyjnych czy w domu. W zależności od dobranego środka, chemia sprawdzi się zarówno w doczyszczaniu dużych powierzchni szklanych za pomocą baranka i ściągaczki do okien oraz w utrzymaniu czystości metodą spray.

 • Chemia dla hoteli

  Seria profesjonalnych hotelowych środków czystości marek KLEEN oraz VOIGT przeznaczonych do szybkiego i skutecznego mycia, utrzymania czystości oraz dezynfekcji wszelkich powierzchni i wyposażenia. Preparaty z linii hotelowej charakteryzują się wysoką skutecznością, wygodą użytkowania oraz szybkością działania. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się w szczególności szybkość sprzątania, skuteczność oraz wysoki standard utrzymania czystości. Skuteczne i gotowe do użycia środki do mycie toalet, łazienek, mebli, podłóg, okien, luster, całego wyposażenie pokoju oraz stali szlachetnej.

 • Chemia dla gastronomii

  Seria profesjonalnych środków czyszczących przeznaczonych do doczyszczanie oraz utrzymania czystości w kuchniach przemysłowych, stołówkach, obszarach gastronomicznych oraz przemysłowych liniach produkcyjnych. Wydajne oraz skuteczne silne środki doczyszczające do podłóg, usuwania tłuszczy, sadzy czyszczenia grilli, rusztu, piekarników, bemarów czy maszyn wędzarniczych. W ofercie znajdują się również wysoce skoncentrowane preparaty i płyny do przemysłowych zmywarek kapturowych oraz tunelowych, które zapewniają wysoki standard czystości naczyń, talerzy, czy sztućców. Ofert uzupełniają środki dezynfekcyjne, płyny do mycia naczyń, środki do czyszczenia stali nierdzewnej czy wyposażenia kuchennego.

 • Mycie i dezynfekcja

  Oferta profesjonalnych środków myjących i dezynfekujących marek KLEEN oraz VOIGT przeznaczonych do dezynfekcji narzędzi, urządzeń, przedmiotów i wszelkiego typu powierzchni szczególnie narażonych na rozprzestrzenianie się bakterii i wirusów. Przestrzeganie surowych wymogów higieny w szpitalach, przedszkolach, lokalach gastronomicznych, obszarach sanitarnych i placówkach służby zdrowia to duże wyzwanie. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie potrzebne i sprawdzone preparaty, które niezawodnie pomagają spełnić wymagania sanitarno epidemiologiczne dla każdego typu obiektu.

 • Środki ekologiczne

  ECO technology to nowe skoncentrowane produkty firm VOIGT oraz KLEEN przeznaczone do bieżącego mycia sanitariatów, podłóg, parkietów, gresu, mebli oraz okien i luster. Seria szczególnie polecana firmom sprzątających oraz gospodarstwom stawiającym na ekologiczne sprzątanie. Europejski znak ekologiczny na wyrobach wskazuje, że są one mniej szkodliwe dla środowiska niż podobne wyroby w ciągu całego cyklu życia wyrobu, ponieważ spełniają opublikowane kryteria środowiskowe uzgodnione przez państwa członkowskie UE w porozumieniu z zainteresowanymi stronami (w tym z przedstawicielami przemysłu, konsumentów, organizacji środowiskowych, handlu i władz publicznych). Stosowana jest metodologia oceny cyklu życia wyrobu.

Wyświetlono 199 - 199 z 199 pozycji